Кошик
1023 відгуків
+380955415155
+380955415155
+380955415155
МТС (Viber)
+380971342436
КИЕВСТАР
+380631651951
lifecell (WhatsApp)
БытЗапчасть Запчасти и расходные материалы для бытовой техники
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6
  • picture 7

Конденсатор воздушного охлаждения - это ребристо-трубчатый теплообменник в корпусе, предназначенный для конденсации  паров. Батарея (коил), состоящая из трубок и пластин установлена в корпусе, на котором в свою очередь установлены вентиляторы. Пары в трубках батареи охлаждаются атмосферным воздухом, который нагнетается вентиляторами. Наиболее широкое применение конденсаторы воздушного охлаждения получили в холодильной и кондиционерной технике.

В якості вузла холодильної установки конденсатори повітряного охолодження використовуються для холодильників і канальних спліт системи. Перевагами такої системи є висока продуктивність і низький шумовий фон. Використання повітря як відводить тепло середовища дозволяє поліпшити екологічний стан природних водойм і значно скоротити витрати води.

Повітряні конденсатори, як і центральні кондиціонери , встановлюються в самих різних типах приміщень, а також зовні. На сучасному ринку холодильного обладнання вони є досить затребуваними. Будучи доступним і надійним обладнанням, ці установки досить часто застосовуються в хімічній і нафтовій промисловості.

Повітряний конденсатор може служити для комплектації різних компресійних холодильних машин. Залежно від виду теплоносія, пристрої можуть бути пропановыми, аміачними та ін. За величиною теплового потоку, який утворюється при конденсації, установки діляться на великі, середні і дрібні. Великі повітряні конденсатори (3 МВт і більше) можуть складатися з двох секцій – конденсації і усунення перегріву, дрібні виробляють до 60 кВт.

Конденсаторы воздушного охлаждения (без вентиляторов)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: